One Piece

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-04-18 22:08:05

Sereq
Śpiewak i grajek
Dołączył: 2015-04-15
Liczba postów: 4
Windows 8.1Chrome 42.0.2311.90

KP Serqa

2381109700_1430241713.png
| Imię | Shiemi
| Nazwisko | Aqua
| Wiek | 17 lat
| Płeć | Kobieta
| Data urodzenia | 28 Maja
| Zodiak | Bliźnięta
| Marzenie/Cel | Znaleźć prawdziwą miłość i przyjaźń.
| Broń/styl walki | Śpiewem potrafi kontrolować przedmioty, ale nie robi tego ciągle, gra na instrumentach czym hipnotyzuje ofiary w ostateczności walczy instrumentami.
| Pochodzenie | Wyspa samotności (Alone)
| Wzrost | 192 cm.
| Waga | Odpowiednia do wzrostu.
| Kolor oczu | Niebiesko - Zielony
| Kolor włosów | Ciemny brąz.
| Sylwetka | Wysportowana, szczupła.
| Znaki szczególne | Mały tatuaż na lewym barku w kształcie jaskółki.
| Historia | Shi po urodzeniu na wyspie smoka, udała się wraz z rodzicami niewielką łódką "Aqua Santa" na wyspę samotności. Na wyspie nie miała przyjaciół.. Rodzice nauczyli jej życia. Shi zawsze była samodzielna, nigdy nie potrzebowała pomocy rodziców w pokonaniu przeszkód życiowych. Sama pomagała innym w chwilach słabości. Chodziła własnymi ścieżkami.. Z opowieści rodziców dowiedziała się dużo o historii swojej rodziny i swojego bardzo młodego życia. Przez cały czas towarzyszyła jej muzyka. Miała czysty, przez niektórych określany "anielski", głos. Nie chwaliła się nim.. Pewnego dnia kiedy sama poszła na pole zboża, na którego środku stałą jedna samotna jabłoń, którą się opiekowała zaczęła śpiewać wtedy odkryła w sobie pewną moc. Na jabłoni rosło jabłko, które zerwała swoim naturalnie pięknym śpiewem i sprawiła, że samo podleciało do jej dłoni. Potem próbowała jeszcze parę razy na innych przedmiotach i również jej się to udawało. Shi w wieku 14 lat uciekła z wyspy.. Jej rodzice byli tym zaskoczeni, ale ona była bardzo ciekawa świata.. Zostawiła im list:
Kochani rodzice!
Przepraszam was bardzo, ale byłam zbyt ciekawa świata..
Uciekłam na wyspę Smoka. Proszę was nie szukajcie mnie, będę bezpieczna wróciłam do babci. Do naszego starego domu, wiem gdzie się znajduje z waszych opowieści. Zabrałam wam też część pieniędzy, aby kupić sobie jedzenie i nowe ubrania. Oddam wam wszystko OBIECUJE! Będę wysyłać wam listy i pieniądze, może kiedyś was odwiedzę. KOCHAM WAS!
Wasza córka Shi.

Shi jak napisała tak uczyniła. Na wyspie smoka poznała Ari'e. Stały się one najlepszymi przyjaciółkami. Po 2 latach Ari zginęła w nieszczęśliwym wypadku.. Spadłą na nią wielka szyba z budynku hotelu. Shi bardzo przeżyła wypadek przyjaciółki, zamknęła się w sobie.. Śpiewałą jej przy grobie.. Starał się nie przywiązywać do nikogo, ale było to dla niej bardzo trudne.. Po roku otworzyła się na nowa, czasem mówili, że narodziła się na nowo w miejscu urodzenia. Kiedyś idą brzegiem morza spotkała tym czasowo przebywający tu, szukający własnej wyspy statek. Została na niego zaproszona przez kapitana, ponieważ usłyszała jak śpiewa i dostała miano śpiewaka i grajka..
| Charakter | Odważna, sprytna, mądra, inteligentna, uczynna, pomocna, cicha, skromna, ciekawska, uparta, ambitna.
| Ciekawostki | [.] To napiszę z czasem [.]

Ostatnio edytowany przez Sereq (2015-04-18 22:09:45)

Offline

#2 2015-04-18 22:17:32

Red
Kapitan
Dołączył: 2015-04-18
Liczba postów: 13
Imię postaci: Luffia
Wiek postaci: 17
Płeć postaci: Kobieta
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Odp: KP Serqa

KP Zaakceptowana i mam nadzieję, że kiedyś te ciekawostki dopiszesz.


anime-gif-luffy-one-piece-Favim.com-1086447.gif

Offline

#3 2015-04-18 22:26:32

Sereq
Śpiewak i grajek
Dołączył: 2015-04-15
Liczba postów: 4
Windows 8.1Chrome 42.0.2311.90

Odp: KP Serqa

Zobaczy się XD

Offline

#4 2015-04-28 19:23:13

Red
Kapitan
Dołączył: 2015-04-18
Liczba postów: 13
Imię postaci: Luffia
Wiek postaci: 17
Płeć postaci: Kobieta
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Odp: KP Serqa

Dodałam obrazek z Shiemi. [sred]) Mam nadzieję, że się podoba.


anime-gif-luffy-one-piece-Favim.com-1086447.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot